ריכוז שאלות ותשובות אודות פינות אוכל

שאלה: האם ניתן לעצב פינת אוכל בכל סגנון שארצה?
תשובה: בהחלט, בזכות ניסיון עשיר וטכנולוגיות הייצור החדשניות ביותר העומדות לרשותנו, מתאפשר לכם לעצב פינת אוכל בהתאמה אישית וחופש ליצירתיות ללא גבולות בעיצוב פינת האוכל שלכם.

שאלה: האם יש הגבלת צבעים בתכנון ועיצוב פינת אוכל?
תשובה: אין הגבלת צבעים, אנו יודעים לצבוע כל צבע בהתאם לסגנון המבוקש (סגנון כפרי, מודרני, קלאסי, ועוד). בהתאם לחומר הגלם וסוג העץ.

שאלה: האם ניתן לבחור את אורך הפתיחה של שולחן האוכל?
תשובה: בהחלט, כחלק מייצור פינות אוכל בהתאמה אישית אנו מעניקים ללקוח את האפשרות לבחור את גודל שולחן האוכל המקסימלי הנדרש לו בזמן הפתיחה לכמות הסועדים הרצויה.

שאלה: האם יש הגבלה בכמות החומרים המשולבים בשולחן אוכל נפתח?
תשובה: אין הגבלה בשילוב החומרים וניתן לשלב כל חומר בו אנו חפצים. ישנם שולחנות אוכל מעץ עם שולחנות זכוכית, ישנם שולחנות אוכל מעץ עם רגליים ממתכות שונות וכדומה.

שאלה: ניתן לעצב כסאות לפינת אוכל בהתאמה אישית?
תשובה: בהחלט, ניתן לעצב ולתכנן כיסא מותאם אישית מכל הבחינות – מהצבע, סוגי החומרים והריפוד. ניתן לשלב בכיסאות חומרים שונים ואף לתכנן כיסאות בסגנונות וצבעים משולבים.

שאלה: כמה זמן אחריות אתם מעניקים לפינות האוכל?
תשובה: אנו מעניקים 20 שנות אחריות !! לפינות אוכל איכותיות שמלוות אתכם לאורך שנים רבות.

שאלה: האם ניתן לעצב שולחן אוכל מזכוכית נפתח בכל האורכים?
תשובה: בהחלט ניתן לייצר שולחן אוכל מזכוכית נפתח לכמות סועדים גדולה בדיוק כמו בשולחנות אוכל מעץ. בעזרת הפטנט הייחודי שלנו מתאפשרת נוחות ובטיחות מקסימלית בזמן הפתיחה וחלוקת המשקל מתוכננת היטב על מנת לנצל את כל יתרונות האורך בביטחון מלא.

שאלה: האם העמידות של שולחן אוכל נפתח מזכוכית זהה לזה של שולחן נפתח מעץ?
תשובה: שולחן אוכל מזכוכית מגיע עם זכוכית חזקה מאוד ומחוסמת על מנת לשמור על חוזקה ובטיחות הסועדים. יחד עם זאת אינה חזקה מטבע הדברים כמו פלטת שולחן מעץ שמגיע ברוב המקרים עבה יותר ומאסיבית יותר.

שאלה: מה הוא זמן האספקה עבור ייצור פינת אוכל מותאמת אישית?
תשובה: זמן האספקה לייצור פינת אוכל הינו כ 45 יום. יחד עם זאת נעשים מאמצים להקדים בהתאם לצורך.

שאלה: מהו הפטנט? ואיזה יתרונות הוא מעניק?
תשובה: הפטנט עד כמה שניתן לפרט כאן  מעניק פתיחה של שולחנות אוכל לגדלים שלא היו מוכרים מלפני כן ובכך הוא פורץ דרך בתחום של שולחנות אוכל נפתחים כשבעזרת הפטנט מוענקת יציבות אדירה לשולחן האוכל שנפתח ונסגר בנוחות ובקלות ובהתאם ניתן דגש על רגלי השולחן שנשארות ממוקמות היכן שנרצה ומעניקות נוחות מקסימלית לכל הסועדים. (בעקבות ההצלחה כמו בכל תחום, הוצפו בשוק חיקויים רבים בצורות כאלו ואחרות – הפטנט המקורי והאיכותי והיחידי בשוק לשולחנות נפתחים שייך לגליק ותמצאו אותו רק אצלנו !!)

טלפון גליק תעשיות רהיטים

פנו אלינו בכל שאלה נוספת ונשמח לעזור