עיצוב פינת אוכל עגולה

פינות אוכל עגולות יכולות להוות פתרון מושלם עבור בתים המעוצבים בסגנונות שונים בזכות זה שהן עגולות הן יכולות לחסוך במקום ולהעניק אוירה נינוחה. בסיקור זה נבחן את ההיבטים השונים בבחירת פינת אוכל עגולה.

שולחן אוכל עגול מעוצב

יתרונות של שולחנות אוכל עגולים

שולחנות אוכל עגולים לא מכילים פינות מה שיכול להעניק פתרון בטיחותי מושלם לבתים עם ילדים שמשחקים ועלולים להיפצע מפינות השולחן.

הענקת אוירה חמימה ונינוחה ליושבים סביבו מפאת תכונותיו העגולות המאפשר נוחות אופטימלית שווה לכל הסועדים.

קבלת מראה מיוחד בחלל הבית מאחר והן לא כל כך נפוצות כמו הפינות אוכל המרובעות או המלבניות שכמובן מדובר כאן בטעמים שמשתנים מאחד לאחר וכמובן בהתאם לעיצוב ואופיו של הבית.

אפשרויות גישה נוחות לכל הסועדים למטעמים שעל השולחן בכך שאין סועד שנמצא בקצה ומעניק לכל הסועדים תחושת שייכות ונעימות בזמן הארוחה.

תכונות של פינת אוכל עגולה

שולחן פינת אוכל עגול יכול להגיע בווריאציות שונות ומגוונות בהתאם לבחירתכם והמקום ממנו אתם מבצעים את הרכישה. תוכלו לבחור פינות אוכל עגולות בצבעים שונים בהתאמה אישית, חומרים לפי בחירתכם כשאתם שמים לב ומבררים תמיד אצל היצרן או המוכר ומוודאים מהם החומרים מהם עשוי שולחן האוכל. וכמובן את הסגנון הרצוי לכם: קלאסי, מודרני, כפרי ועוד בהתאם לדוגמאות המופיעות אצל המוכר / יצרן או אפילו במידה ומתאפשר לעצב לכם שולחן אוכל בהתאמה אישית.

פינות אוכל עגולות יכולות להגיע גם כן בפונקציונאליות רחבה בדיוק כמו פינות אוכל מרובעות או מלבניות ולהפוך לפינות אוכל נפתחות. ישנה אפשרות לייצר שולחן אוכל עגול נפתח המגיע בקוטר מסוים בהתאם לדרישה במצב סגור ולהיפתח לאורכים הרצויים לכם בהתאם לכמות האורחים שאתם נוהגים לארח או בהתאם למטרות השולחן וייעודו בפינת האוכל.

בחרו את שולחן האוכל בהתאם למידות המתאימות לכם הן מבחינת הגובה, קוטר ובחנו פרמטרים נוספים כגון עובי השולחן ועמידות החומר לשימוש לשנים רבות.
מפאת החשיבות של פינות האוכל בבית היוועצו במומחה לייצור רהיטים על מנת לקבל את כל התשובות לשאלותיכם לפני הרכישה ולא לחוות על בשרכם את טעיות הרכישה.

גליק תעשיות רהיטים בקרית ביאליק מתמחים בייצור פינות אוכל מכל הסוגים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר עם ניסיון של מעל ל 50 שנה שנה בתחום הריהוט.

נשמח להעניק שירות ייעוץ מקצועי ומהיר וכמובן עם אחריות! עדי גליק ממציא פטנט רשום ובלעדי לשולחנות אוכל נפתחים וידוע כפורץ דרך בתחום ייצור פינות אוכל לסוגיהן ומייצר עבור חנויות בוטיק וחנויות הרהיטים המובילות בישראל.
פנו לקבלת מידע נוסף ופרטים שיעזרו לכם לעצב ולבחור את פינת האוכל המושלמת עבורכם.

טלפון גליק תעשיות רהיטים